Technologic

CIPI

Spoločnosť CIPI s.r.o. Ružomberok SR sa zaoberá dodávkou a montážou kovových konštrukcií. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala dodávku a servis mechatronických systémov požiarnych klapiek a svetlíkov s integráciou na EPS a MaR pre externé spoločnosti.

FVE Východná SR

Spoločnosť FVE Východná SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje správu, údržbu a servis technických a technologických zariadení.

FVE Lučenec 2 SR

Spoločnosť FVE Lučenec 2 SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence a realizuje správu, údržbu a servis technických a technologických zariadení.

 

FVE Lučenec 3 SR

Spoločnosť FVE Lučenec 3 SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence a realizuje správu, údržbu a servis technických a technologických zariadení.

 

FVE Lučenec 4 SR

Spoločnosť FVE Lučenec 4 SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence a realizuje správu, údržbu a servis technických a technologických zariadení.

 

FVE Rimavská Sobota SR

Spoločnosť FVE Rimavská Sobota SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence a realizuje správu, údržbu a servis technických a technologických zariadení.

 

FVE Chynorany SR

Spoločnosť FVE Chynorany SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje správu, údržbu a servis technických a technologických zariadení.

FVE DETA Rumunsko

Spoločnosť FVE Deta Rumunsko sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence.

 

FVE SAGU Rumunsko

Spoločnosť FVE Sagu Rumunsko sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence.

FVE STEJERA Rumunsko

Spoločnosť FVE Stejera Rumunsko sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence.

 

FVE Jalšovík SR

Spoločnosť FVE Jalšovík SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence.

 

FVE Lučenec 1 SR

Spoločnosť FVE Lučenec 1 SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizovala technický due diligence.

 

FVE QUILTEX L. Mikuláš SR

Spoločnosť FVE QUILTEX SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

 

     

FVE Malý Krtíš II SR

Spoločnosť FVE Malý Krtíš II sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

 

     

FVE Malý Krtíš I SR

Spoločnosť FVE Malý Krtíš I SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

 

     

FVE Banská Belá SR

Spoločnosť FVE Banská Belá SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

 

     

FVE STEJERA Rumunsko

Spoločnosť FVE Stejera Rumunsko sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

FVE SAGU Rumunsko

Spoločnosť FVE Sagu Rumunsko sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

 

     

FVE DETA Rumunsko

Spoločnosť FVE Deta Rumunsko sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

 

     

FVE Plešivec SR

Spoločnosť FVE Plešivec SR sa zaoberá výrobou elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov formou fotovoltaickej elektrárne. Spoločnosť QEM s.r.o. realizuje priemyselnú diagnostiku formou termografických meraní technických a technologických zariadení.

Zobrazené 120 z 28 (2 Strany)